Seminer & Keynote

Liderlik, Motivasyon, İletişim, Takım Olma... Seminer ve Keynote etkinliklerimizle farkındalıklarınızı arttırın!

Seminer ve Keynote   Hemen Bilgi Al 
Birbirinden değerli hocalarımızın liderlik, motivasyon, iletişim, takım olma konularında bilgi aktardığı, konuşmalar yaptığı Keynote görüşmelerimizde,

Çalışanların farkındalıklarını arttırmayı hedefliyoruz.

Halil Bedir

Halil Bedir Keynote

1979 Ankara doğumlu olan Halil Bedir, Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İş yaşamına İzmir’de, çeşitli sektörlerde satış pozisyonlarında çalışarak başlayan Bedir, Lisans eğitiminin ard..

Halil Bedir Konuşmaları

Erdinç Kutal

Erdinç Kutal Keynote

1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı. Meslek hayatına 1990..

Erdinç Kutal Konuşmaları

Selcan Pekşen Özoğlu

Selcan Pekşen Özoğlu Keynote

1981 Sivas doğumlu olan Selcan Pekşen Özoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans mezunudur. İş yaşamına çeşitli sektörlerde muhasebe ve satış pozisyonlarında çalışarak başlayan Özoğlu, ün..

Selcan Pekşen Özoğlu Konuşmaları

İnci Candemir

İnci Candemir Keynote

İnci Candemir

İnci Candemir Konuşmaları

Murat Öngün

Murat Öngün Keynote

1969 yılında Ankara’da doğan Murat Öngün 1980 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara Devlet Tiyatroları’nda oyuncu olarak 3 yıl &cc..

Murat Öngün Konuşmaları

Pınar Arısoy

Pınar Arısoy Keynote

Zamanın kısıtlı olduğunu düşünen ve bir yaşam süresine birden fazla hayatı sığdırmaya çalışan bir pazarlama stratejisti, uçtan uca kişisel marka danışmanı, eğitmen ve pozitif psikoloji ekolünden teknikler benimseye..

Pınar Arısoy Konuşmaları

Cengiz Ferhat Altay

Cengiz Ferhat Altay Keynote

1985 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Cengiz Ferhat Altay Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili & Edebiyatı lisans ve Marmara Üniversitesi Sinema - TV yüksek lisans bölümleri mezunudur. 2008 yılında, ABD&..

Cengiz Ferhat Altay Konuşmaları

Levent Tülek

Levent Tülek Keynote

Levent Tülek, 28 Ağustos 1964 yılında İstanbul'da doğdu. Fenerbahçe Lisesi'nde okudu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Antropoloji Bölümü, Mimar Sinan Üniversitesi Edebiyat Bölümü ve A.Ö...

Levent Tülek Konuşmaları

Çiçek Dilligil

Çiçek Dilligil Keynote

Kenter Tiyatrosunda oyunculuk ve müdür Yardımcılığı yaptı.Tiyatro Kare'de oyunculuk yaparken, TV dizileri, sunuculuk ve seslendirme sanatçılığına devam etti. Özel liselerde Yönetmenlik yaptı. Actor Studio,MSM Konser..

Çiçek Dilligil Konuşmaları

Metin Hara

Metin Hara Keynote

Dünyanın dört bir yanında aldığı eğitimlerle birçok enerji tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapab..

Metin Hara Konuşmaları

Esra Akkaya

Esra Akkaya Keynote

Eric Morris Oyuncu Koçluğu Uygulamaları ile “İletişimde Farkındalık” 1.Farkında Olduğumda:Farkında olduğumda... Fark edilirim, gördüğüm kadar görünürüm, anladığım kadar anlaşılırım... 2.Anladığı..

Esra Akkaya Konuşmaları

Emre Kınay

Emre Kınay Keynote

Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda halen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Yer aldığı dizi projelerinden bazıları;Güneşin Kızları, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Ustura Kemal, Düriye’nin Güğ&uum..

Emre Kınay Konuşmaları

Geveze

Geveze Keynote

Geveze, 1970 yılında İstanbul'da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. 1991 yılına kadar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM,..

Geveze Konuşmaları