Pınar Arısoy

Pınar Arısoy

Zamanın kısıtlı olduğunu düşünen ve bir yaşam süresine birden fazla hayatı sığdırmaya çalışan bir pazarlama stratejisti, uçtan uca kişisel marka danışmanı, eğitmen ve pozitif psikoloji ekolünden teknikler benimseyen bir profesyonel koçum. 
 
Marka danışmanı kimliğimle; 15 yıllık tecrübemi paylaşarak, girişimcilerin kurumsal hayatlarından özgüvenle ayrılmalarına, markalarını her boyutuyla inşa etmelerine destek oluyorum.
 
Koç kimliğimle, kişinin kendini fark etmesi, iç dönüşümleri ile başlayan, şimdiyi ve geleceğini şekillendirme yolculuklarında kolaylaştırıcı rolümle onlara eşlik ediyorum.
 
Eğitmen kimliğimle ise; hayat boyu öğrenmeye devam etme motivasyonumla, sektörden gelen tecrübelerimi, kültürel birikimimi okumalarımla birleştiriyorum.
 
Marmara Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans ve İngilizce Üretim Yönetimi & Pazarlama alanında yüksek lisans yaptım.
 
15 yıl Türk ve çok uluslu şirketlerde pazarlama stratejisi & global marka yönetimi alanında çalıştım. Bankacılık, Gıda ve Kimya sektörlerinde FMCG şirketlerinde görev aldım. Ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Afrika’da “pazar girişi, tüketici araştırması, ürün portfolyosu oluşturma, marka mimarisi ve iletişimi” çalışmalarında bulundum.
 
ADLER CE Profesyonel Koçluk okulundan 92 saat ICF akredite koçluk eğitimi aldım. 200+ saat bire bir koçluk tecrübem var. Türkçe & İngilizce koçluk ve atölyelerim devam ediyor.
 
TEGEP Kurumsal Eğitmenlik Eğitim Tasarımı ve Points of You - L-1 Explorer sertifikalarım bulunuyor.
 
Mümin Sekman’ın Her Şey Seninle Başlar Başarı Eğitimi’nin sayılı lisanslı eğitmenlerinden biriyim.
 
Davranışsal psikolojiye, sosyolojiye, farklı kültürleri tanımaya ve animelere ilgi duyuyorum. 45 ülke ve 100’den fazla şehirde bulundum.
Akademik hayatı boyunca burslu okuyan biri olarak aldıklarımı topluma geri vermeyi her zaman ödev edindim. TEV, Sabancı Vakfı ve Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisinde gönüllü koçluk ve mentorluğa devam ediyorum.