Geveze Herşey Çok Güzel Olacak

Geveze Herşey Çok Güzel Olacak

Geveze, 1970 yılında İstanbul'da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. 1991 yılına kadar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM, Number One FM, Kiss FM, Power FM‘de yayın yaptı. Geveze, Virgin Radio'daki programına halen devam etmektedir.
 
2010 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde iletişim,sunum teknikleri ve beden dili üzerine öğretmenlik yapmaktadır.
 
Radyoculuk dışında Kanal D, Star TV, Show TV, NTV gibi televizyon kanallarında 1996 yılından bu yana çeşitli programlar yaptı. 1995 yılından itibaren özel gece ve organizasyonlarda 1000'in üzerinde performans sergiledi. 2002 yılından bu yana tek kişilik oyununu 100’ün üzerinde oynadı.
 
2005’te kurulan ‘Fazla mesai’ adlı orkestrası ile 100’ün üzerinde konser verdi.Özel organizasyonlarda Fazla Mesai ile çalışmalarına devam etmektedir.
 
Geveze  2011 yılında Rol grubu ile birleşerek KUMA  grubunu kurdular.2012 Haziran ayında yine Kuma ismi ile ilk albümleri çıkardılar.
 
Geveze’nin bugüne kadar, Veda Hikayeleri, Hayata Dair, Aşka Dair, Ateşle Yaklaşma, Siyah Beyaz Hikayeler, Tuzlu Kahve ve Kadın A.Ş adlı hikaye kitapları toplam 260.000 baskı ile yayımlandı. Son kitabı ‘’Sonsuzluk ‘’  müzik albümü ile aynı tarihlerde raflardaki yerini aldı.
 
Geveze, evli ve iki cocuk babasıdır.
 

Herşey Güzel Olacak

Gevezenin son 23 yıldır her programının sonunda anlattığı ve şimdiye kadar toplam 400.000’in üzerinde basılan kitaplarında topladığı hayata dair kısa hikayeleri dinleyicilerle paylaştığı keyifli bir anlatı.
 
Mutluluğu,arkadaşlığı,yaşam döngüsünü,para mutluluk algısını,hayatı anlattığı bu keyifli ve sürükleyici konuşmada hayata bambaşka bir yerden bakabilme fırsatı bulacaksınız.
 
Bugüne kadar 30’un üzerinde seçkin topluluğa ve 20’nin üzerinde üniversitede yapılan performans hayata bakış açınızı değiştirmeyi garantiliyor. 
  • Motive Geveze
  • Geveze & Fazla Mesai Orkestrası : Eski şarkılardan, günümüz şarkılarına, türkçe, yabancı şarkılara, halay çekip, Ankara’nın bağlarına dalacak kadar geniş repertuvarı ile sahne alan ekibimiz  müşterimizin  yapısına göre eğlence sunmayı hedefler.. Amacımız misafirlerimizi eğlendirmektir. Salondan çıkan misafirlerimizin ne zamandır bu kadar eğlenmemiştim demesini sağlamaktır.
  • Kuruma özel Geveze Show radyo programı; Misafirlerinizin transferleri sırasında misafirlerinize özel hazırlanmış radyo programıdır.
  • Geveze & Fazla Mesai Voice Over Show