Yetkinlik Eğitimleri

Yetkinlik Eğitimleri  Hemen Bilgi Al 

Yetkinlik, bir işin, beklenen seviyede yapılabilmesi için gereken beceriyi ifade etmektedir. Yapılan işler ve görev tanımlarına göre farklılık gösterse de her yetişkin ya da şirket çalışanın temel yetkinliklere sahip olması beklenir.
 
Günümüzde yetkinlik eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri olarak anılmaya başladı. Bunun en temel nedeni ise yetkinlik eğitimlerinin, kişileri hem iş hem de özel hayatlarına dokunacak şekilde kapsıyor olmasıdır.
 
Yetkinlik eğitimi, davranışın ya da tutumun değişmesini/iyileştirmesini hedeflediği için içselleştirme düzeyleri her katılımcıda farklılık gösterebiliyor. Kimi katılımcılar kazanımları hemen uygulamaya alabilirken kimi katılımcılar için uygulamaya geçirme süreci zaman alabilmektedir.
 
Ohbe Danışmanlık olarak yetkinlik eğitimlerimizi, firmaların gereksinimlerine göre tasarlıyor, içeriklerimizi katılımcılarımızın arka planlarından gelen davranışlarının farkına vararak yönetiyoruz. Bu yaklaşımla tüm katılımcılarımızın, eğitimlerimizden optimum düzeyde fayda elde etmelerini sağlamayı hedefliyoruz.
 

 Bu Eğitimle İlgili Hemen Bilgi Al