Çağrı Merkezi Eğitimleri ve Gelişim Programları

Çağrı Merkezi Eğitimleri ve Gelişim Programları  Hemen Bilgi Al 

Çağrı merkezleri, hem Türkiye’de hem de dünyada en önemli etkileşim hizmetlerinin başında yer alıyor. Çağrı merkezleri sadece çağrı karşılayan ya da arama yapan kurumlar olmaktan öte hem şirketler, hem müşteriler hem de üçüncü parti kurumlar için etkileşimin yönetildiği merkezler haline geldi.
 
Her geçen gün çağrı merkezlerinden hizmet alan kişi ya da kurum sayısı artarken buna paralel olarak çözüm ve memnuniyet beklentisi de aynı hızla artmaktadır.
 
Teknolojinin gelişmesi, online kanallar, sosyal medya ve rekabet gibi faktörler beklentileri doğrudan etkilemektedir. Özellikle rekabetin oldukça arttığı bu dönemlerde müşteri memnuniyeti ve deneyimini en hızlı ve kolay yönetebilme becerisine sahip olan çağrı merkezleri sektör içerisinde fark yaratabiliyor. 
 
Çağrı merkezlerinin başarısı büyük ölçüde müşteri temsilcilerine aittir. Sanıldığı kadar kolay olmayan çağrı yönetimi için hem doğru çalışanların işe alınmış olması hem de çalışanların gerekli yetkinliklere sahip olabilmeleri için doğru eğitimlerden geçmiş olması oldukça önemlidir.
 
Müşteri temsilcilerinin sadece oryantasyon eğitimleri değil bunların yanında temel yetkinlik eğitimleri de almaları başarı için gereklidir. Yetkinliği arttırılmış, donanımlı müşteri temsilcilerinin görüşmeyi başlatmaları, sürdürmeleri ve sonuçlandırmaları çok daha kolay ve hızlıdır. 
 
İster inbound ister outbound çağrı olsun biliyoruz ki müşteri temsilcileri, ilk temas anında müşteri kararını doğrudan etkileyebilme potansiyeline sahiptirler. Bu nedenle Ohbe Danışmanlık olarak çağrı merkezlerinin gereksinim duyduğu temel yetkinlikleri merkeze aldığımız eğitim programları ile müşteri deneyimi yolculuğunda fark yaratıyoruz.

 Bu Eğitimle İlgili Hemen Bilgi Al