Nihal Gözde Subaşı - Eğitmen/Danışman

Nihal Gözde Subaşı - Eğitmen/Danışman

Lisans eğitimini İktisat bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Psikoloji bölümünde tamamladı. Çeşitli eğitimler ve sertifika programlarıyla psikoloji alanında kendini geliştirmeye devam ederken, yüksek lisans tezini ‘’Çocukluk Dönemi Bağlanma Stillerinin Yetişkin İletişimi ile İlişkisi’’ üzerine yaptı.
 
Profesyonel iş hayatına 2002 yılında başladığı Turkcell şirketinde Satış, Turkcell Akademi ve İnsan Kaynakları fonksiyonu olmak üzere çeşitli pozisyonlarda 18 yıl görev aldı.
 
Bireylerin hayatlarına dokunmak, dönüşüme aracı olmak misyonunun kendini de büyüttüğü ve geliştirdiğini keşfetmesi ile birlikte Koçluk dünyasına adım attı. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Lisanslı CTI  (Coaches Training Institute) Koçluk okulu bitirdi, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite olup Associate Certified Coach (ACC) ünvanını almış Profesyonel Koç’tur. 
 
Başta görme engelli çocuklar için kitap seslendirmesi olmak üzere çeşitli gönüllü sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 
 
Yetkinlik Bazlı Mülakat Becerileri, Eğitimcinin Eğitimi, Geri Bildirim, Performans Yönetimi, Etkili İletişim Becerileri, Müşteri Hizmetinde Kalite, Satış, Çözüm ve İlişki Yönetimi, İş Hayatında Profesyonel Duruş, Kişisel Farkındalık, Stres ve Kriz Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkmak& Çatışma Yönetimi ve Teknik eğitimler olmak üzere çeşitli konularda farklı grup ve kültürden kişilere eğitim ve seminerler verdi, atölye çalışmaları yaptı.
 
Kurum içi eğitmen yetiştirme projelerini ve fasilitasyonları yönetti. Birçok başlıkta video eğitimde yer aldı ve eğitim seslendirmesi yaptı.
 
Katıldığı bazı eğitim ve sertifika programları
  • Co-active Koçluk Programı Coaches Training Institute (CTI) 
  • Associated Certified Coach (ACC)  International Coach Federation Member ID #009133211I
  • Training Program on Schema Therapy İnternational Society of Schema Therapy- ISST 
  • Ericksonian Hypnotherapy Ericksonian Institute of İstanbul
  • Optimum Denge Modeli I - II- III ve Aile Davranış Teknolojileri Merkezi
  • The Silva Method Silva Metodu™
  • Outlook- Essence Seminerleri Butik Yayıncılık
  • Diksiyon& Güzel Konuşma, Sunuculuk& Spikerlik, Seslendirme Başkent İletişim Akademisi
  • İleri Seviye Eğitimcinin Eğitimi Boğaziçi Üniversitesi