Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Halil Bedir - Kurucu

Halil Bedir - Kurucu

1979 Ankara doğumlu olan Halil Bedir, Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İş yaşamına İzmir’de, çeşitli sektörlerde satış pozisyonlarında çalışarak başlayan Bedir, üniversite mezuniyeti sonrası İsviçre Hayat Sigorta ve AvivaSA’da Finansal Danışman, DenizBank’da Ticari Portföy Yöneticisi ve KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetici görevlerinde çalışmıştır.

Geliştirdiği Satış Yöntemleri ve Müşteri Yönetim Modelini 2008 yılından itibaren DenizBank-Deniz Akademi’de verdiği eğitimlerle DenizBank’ çalışanlarıyla paylaşmıştır.

Halil Bedir, 2009 yılı itibariyle DenizBank’ın eğitim ve gelişim faaliyetlerinin yürütüldüğü Deniz Akademi’ye atanarak İstanbul’a gelmiş, Banka’nın farklı segmentlerindeki tüm satışçılarının eğitim ve gelişim projelerini yönetmiştir. 

Akademi döneminde Satış, Müşteri, İletişim ve İlişki Yönetimi üzerine eğitimler tasarlayan ve veren Halil; aynı zamanda kurum içi iç eğitmenlik projesi, e-learning ve alternatif eğitim kanalları, Kobi Satış Akademi, DenizBank-Şişli MYO işbirliği, DenizBank- Bahçeşehir Üniversitesi Co-Op işbirliği, DenizBank-Kapadokya MYO işbirliği, DenizBank-ODTÜ İşbirliği vb. projelerde de eğitmen, tasarımcı ya da konuşmacı olarak yer almıştır.

Gerçekleştirdiği e-learning projeleri ile Türkiye’de Bilişim Yıldızları, Eğitici Eğitimi ve Liderlik projeleri ile de Amerika’ da ASTD BEST ödüllerine layık görülen Bedir; satış, başarı, kişisel motivasyon ve kişisel liderlik alanlarında danışmalık yapmaya, eğitimler sunmaya, seminerler vermeye ve özel içerikli gelişim projeleri tasarlamaya devam etmektedir.

Şirketlere eğitim, danışmanlık ve İK alanlarında “Oh be dedirten çözümler” sunan OHBE Danışmanlık ve Eğitim Şirketinin Kurucusudur.

2011 Yılında Metin Hara tarafından Kurulan İnsana Güven Eğitim şirketinde, İllüzyonu Aşmak ve İç Ben’e yolculuk programlarını tamamlayan Bedir; 2013 yılı başından beri İnsana Güven Eğitim’in de Kurumsal Eğitim Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Bunların dışında Bedir halen; Academic Trend ve ABT Training şirketlerinde Proje Ortağı olarak projeler yürütmektedir.

INLPTA (International NLP Trainer’s Association) akreditasyonunda NLP pratisyenidir.

Tamer Dövücü tarafından geliştirilen “Optimum Denge Modeli” eğitim programının katılımcısı ve öğrencisidir.

 
Bize sorunuz var mı ?
Halil Bedir - Kurucu Reyhan Alexandra Stark – İK ve.. Utku KAVCAR - Eğitmen/Danışman Fatih Mercan - Eğitmen/Danışman
Erdinç Kutal - Yönetici Ortak Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke K.. Öykü Yurtyapan -Eğitmen Umut Aras - Bilişim Danışmanı
Cem İşgüden - Etkinlik, Lojist.. Zafer Uğur - Eğitmen/Danışman Cengiz Ferhat Altay – Mizah At..
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web