Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman - Koç

Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman - Koç

1981 Aksaray doğumludur. Balıkesir Turizm Fakültesinden mezun olduktan sonra 2006 yılında mesleğimi icra etmek üzere Kıbrıs’a gittiği dönemde Oyakbank Kıbrıs'a girerek bankacılık hayatıma başlamıştır.

2006-2009 Oyakbank (ING) servis yetkilisi (gişe), 2009-2012 yılları arasında Garanti Bankası Operasyon yetkilisi, Operasyon Yönetmeni ve Bireysel satış yönetmenliği,2012 – 2018 yılları arasında Halkbank Kobi, Ticari ve Kurumsal Müşteri İlişkileri asistanlığı, yönetmenliği, Kıbrıs Ülke müdürlüğü yapılanmasında Pazarlama yönetmenliği ve son olarak Şube müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

Bankacılığın her kademesinde görev almış ve deneyimleme şansını elde eden Doğan Tüzün bankacılık hayatı sonrasında kişisel gelişim eğitimleri alarak hayatımı devam ettirmektedir.

Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş. aracılığı ile “AC (Association for Coaching) Koçluk Birliğinden Akredite (ACCT) “Bütünsel Yaşam Koçluğu Sertifikası”, ICF(Uluslararası Koçluk Federasyonundan) ACSTH Onaylı "Koçluğun Bilimi ve Sanatı" sertifikası ve yine ICF'ten ACSTH onaylı "Bütünsel Koçluk" sertifikalarını alarak Koçluk mesleği ile tanışmıştır.

Ohbe  aracılığı ile eğitmenlik eğitimleri alarak OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman olarak aktif görevime devam etmektedir.