Utku KAVCAR - Eğitmen/Danışman

Utku KAVCAR - Eğitmen/Danışman

Ankara, 1970 doğumlu olan Utku KAVCAR, Tevfik Fikret Lisesi ve AÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

Profesyonel hayatına İstanbul’da Türkiye’nin ilk barter şirketinde çalışarak başlamış ardından ilk özel tv kanallarından birinde, eğlence sektöründe bar işletmecisi ve aylık yayınlanan bir dergide editör olarak çalışmıştır.

İzleyen dönemde finans sektöründe görev almıştır. 20 yıl boyunca Garanti Bankası (Teftiş) ,İktisat Bankası (Teftiş, Kurumsal Paz. Yönetmeni), TEB (Kurumsal Paz. Yönetmeni) , DenizBank (Şube Müdürü, Bireysel Bölge Satış Müdürü, Kurumsal Bölge Satış Müdürü) gibi farklı birim ve bölümlerde network yöneticiliği yapmıştır.

Profesyonel hayatta son olarak Anadolu Bank’ta Tarım Bankacılığı İş Kolunun kurulmasını ve büyütülmesini sağlayan yönetim ekibinde de yer almıştır. 

2014 yılından itibaren OHBE Danışmanlık  bünyesinde çeşitli bankacılık projelerinde eğitimler vermektedir.

Bankacılık ile İlgili Temel Kavramlar,  Temel ve İleri Satış, Tarımın Bankacılığı Ürünlerinin Finansmanı, Stres ve Zaman Yönetimi, İlişki Yönetimi eğitimleri yanında spor temalarını kullandığı ve tamamen kurum ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilen her biri öznel in door-out door eğitim ve seminerleri vermektedir.

Evli ve 1 çocuk sahibi olan Utku KAVCAR, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

INLPTA (International Neuro-Linguistic Programming Trainer's Association) akreditasyonunda NLP Pratisyenidir.