Çiçek Dilligil

Çiçek Dilligil

Kenter Tiyatrosunda oyunculuk ve müdür Yardımcılığı yaptı.Tiyatro Kare'de oyunculuk yaparken, TV dizileri, sunuculuk ve seslendirme sanatçılığına devam etti. Özel liselerde Yönetmenlik yaptı.
 
Actor Studio,MSM Konservatuvar ve Akşam Okulları'nda Genel Sanat Yönetmenliğinin yanı sıra sahne hocalığı ve yönetmenliğe devam etti.4 senedir Afife Tiyatro Ödüllerinin jürisine yer almaktadır.
 
Yer aldığı dizi projelerinden bazıları; Kuruntu Ailesi, Dudaktan Kalbe, Kaygısızlar, Baskül Ailesi, Çılgın Bediş, Kuzenlerim, Avrupa Yakası, Yılan Hikayesi, Eltiler, Harem.
 
Yer aldığı sinema filmlerinden bazıları; Minik Cadı, Acı Yıllar, Babamı Arıyorum, Balık Eti, Yüzleşme.
 
Yer aldığı oyunlardan bazıları; Bir Şey Yap Met, Sevgili Yelena Sergeyevna, Çok Uzak Fazla Yakın, Hamlet, Kral Lear, Maskeli Süvari, Kadın Oyunları, Elveda Saraybosna, Şen Makas, Oscar, Profesör Enişte, Kadın Mısın Erkek Misin.
 
Yönettiği oyunlardan bazıları; Sen Hiç Ateşböceği Gördün MÜ? Tersine Dünya, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Kuşlar, Sevgili Doktor, Damdaki Kemancı, Keşanlı Ali Destanı.
 
Çiçek Dilligil; 2016 yılından beri  sahne ve sanat yaşamındaki deneyimlerini OHBE Danışmanlık aracılığıyla kurumsal yaşama aktarmaya devam ediyor.
 

Çiçek Dilligil ile İş Yaşamı için  Sahne ve Sunum Becerileri 

“Eğer bir şey satıyor ya da çok büyük bir ekibe liderlik ediyorsanız, iyi bir konuşmacı, iyi bir anlatıcı olmanız iş yaşamında çok önemlidir”
 
Bence yukarıdaki klişe cümle artık anlamını yitirdi; nedeni ise artık iş yaşamının her aşamasında, hedeflerinizi, hayallerinizi, projelerinizi çok iyi anlatmak ve sahne sırası size geldiğinde elinizdeki fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için iyi bir konuşmacı olmak gerekiyor.
 
İyi bir anlatıcı, hatta rolünü çözümleyerek yaşayan bir tiyatrocu olsaydınız projeniz için yatırım çekmek yada üstlerinizi ikna etmek daha kolay olmaz mıydı?
 
Sanatçı Çiçek Dilligil ve Eğitici Eğitmeni Halil Bedir’in kurumsal hayatta sık sunum yapan ve iç eğitmenlik görevi olan profesyoneller için hazırlamış olduğu bir sahne eğitimi.
 
Daha önce gördüğünüz eğitici eğitimlerine hiç benzemiyor. Hem kurumsal eğitimler ve sunumların olmazsa olmazlarını hem de fark yaratacak sahne tüyolarını bulacağınız bu içerik, sadece eğitimlerinizi değil kişisel yaşamınızı da etkileyecek bir deneyim fırsatı sunuyor.
 
Eğitmenler: Çiçek Dilligil ve Halil Bedir 
 
Süre: 3 Gün (+ 1 Gün Sahne ve Takip Günü)
 
İçerik
  • Tiyatral Buzkırıcı ve Energizerlar
  • Ses-Konuşma
  • Beden Dili
  • İnteraktivite
  • Görsel ve Malzeme Kullanımı
  • İçerik Oluşturma