Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Emre Kınay Sahadan ve Sahneden Notlar

Emre Kınay Sahadan ve Sahneden Notlar

Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda halen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Yer aldığı dizi projelerinden bazıları; Güneşin Kızları, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Ustura Kemal, Düriye’nin Güğümleri, İki Aile, İstanbul şahidimdir, Esir Şehrin İnsanları, Berivan, Yeditepe İstanbul, Yılan Hikayesi. Yer aldığı sinema filmlerinden bazıları; İnşaat 2, Benimle Var mısın?, Karınca Kapanı, Güneşi Gördüm, Dün Gece Bir Rüya Gördüm, Kurtlar İmparatorluğu, İnşaat, Okul. Yer aldığı oyunlardan bazıları; Nihayet Bitti, Sondan Sonra, Kara Sohbet, Simyacı, Nafile Dünya, Bozuk Düzen, Aşk Her Yerde. Aldığı başlıca ödüller; Afife Tiyatro Ödülleri- Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu, 23.İstanbul Film Festivali- En İyi Erkek Oyuncu, Avni Dilligil – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü başlıca olmak üzere bir çok ödüle layık görülmüştür.

İş yaşamına ilaç sektöründe satış yaparak başlayan Emre Kınay ; 2016 yılından beri  sahne ve sanat yaşamındaki deneyimlerini OHBE Danışmanlık aracılığıyla kurumsal yaşama aktarmaya devam ediyor. 

Emre Kınay  Eğitimleri

Ø Satış Ekipleri için  Şampiyonlar Ligi 

Ø Sahadan Hikayeler Sahneden Notlar

Ø Hayat Fena Halde Sana Benzer

Emre Kınay  Konuları  

v Satışçının Yaşamı

v Harekete Geç

v Asla Vazgeçme

v Motivasyon v Satış

v Takım Çalışması

v Tiyatro/Drama

Satışçılar için Şampiyonlar Ligi 

Satışçılar için şampiyonlar Ligi; Emre Kınay tarafından tasarlanan; Satışçıların; beden dili kullanımı, ikna becerisi, anlık problem çözme ve sonuç alma yetkinliklerini geliştiren bir uygulamadır. 

Katılımcılar kurumun satış kültürünü benimseyerek; görüşme yönetimi, müşteri yönetimi ve sonuç alma konularında kendilerini geliştirirken, rekabet ve oyunlaştırma destekli programın tadını çıkartıyorlar… 

Sahadan Hikayeler Sahneden Notlar 

Emre Kınay bir satışçı olarak yaşadıklarını sahne deneyimleri ile harmanlayarak anlattığı hikayeler ile satışçılara ilham veriyor. 

Bu programla katılımcılar sahada başlarına gelmesi muhtemel bir çok vakayı Emre Kınay’ın yorumuyla dinlerken, sahne ve satışın ortak özelliklerini de deneyimleyebilecekler. 

v  Satışçı olmak nereden başlar

v  Satış Nerede Başlar

v  Yeni bir portföy oluşturmak

v  Yeni Müşteri Kazanımı

v  Müşteriden Müşteri Yaratmak

v  Aynı Müşteriye İkinci Kez Satabilmek

v  Çapraz Satış ve Üst Satış

v  Sahada Marka Olmak

v  Özgüven ve Özsaygı Nereden Gelir 

Hayat Fena Halde Sana Benzer 

Hayatı bir şekilde bir çok şeye benzetme eğilimi hepimizde biraz var. Bazen bir film bazen bir oyun bazen bir resim aracılığıyla hayatımızı bir şeylerin üzerine yansıtmaya ve metaforlar kullanmaya, çözümlemeler yapmaya bir çok kişide karşılaşabilirsiniz. 

Emre Kınay bu kez hayatın çoğunlukla başına ne geldiğiyle değil senin nasıl karar aldığın ve nasıl harekete geçtiğinle ilgileniyor. Bize bizi bizimle anlatma klişesinin ötesine geçerek, başarma duygusunun ve vazgeçmeyen tutumun kendimize verdiğimiz öz değerimiz, özsaygımız ve özgüvenimizden geldiği iddiasıyla içimizdeki öze sesleniyor…

Hayat Fena Halde Sana Benzer, tükenmişlik, yorgunluk ve tatminsizlik ile boğuştuğunuzda, hedeflerin ve hayallerin birbirine karıştığı zamanlarda yola ışık tutmak ve size ilham vermek için tasarlanan bir program… 

 
Bize sorunuz var mı ?
Çiçek Dilligil Sahne ve Sunum .. Emre Kınay Sahadan ve Sahneden.. Cengiz Ferhat Altay İşte Mizah.. Senden Daha Özel Ritm ve Coşku..
Esra Akkaya Yeni Şeyler Söylem.. Geveze Herşey Çok Güzel Olacak
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web