Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman - Koç

Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman - Koç

1981 Aksaray doğumluyum. Balıkesir Turizm Fakültesinden mezun olduktan sonra 2006 yılında mesleğimi icra etmek üzere Kıbrıs’a geldim. O dönemde Oyakbank’ın Kıbrıs için memur alımı yaptığını duyarak sınav ve mülakatine girerek bankacılık hayatıma başladım.

2006-2009 Oyakbank (ING) servis yetkilisi (gişe), 2009-2012 yılları arasında Garanti Bankası Operasyon yetkilisi, Operasyon Yönetmeni ve Bireysel satış yönetmenliği,2012 – 2018 yılları arasında Halkbank Kobi, Ticari ve Kurumsal Müşteri İlişkileri asistanlığı, yönetmenliği, Kıbrıs Ülke müdürlüğü yapılanmasında Pazarlama yönetmenliği ve son olarak Şube müdürlüğü görevlerini üstlendim. Bankacılığın her kademesinde görev almış ve deneyimleme şansını elde ettim. Bankacılık hayatım sonrasında özel sektörde aile şirketimize yardım ederek ve kişisel gelişim eğitimleri alarak hayatımı devam ettirmekteyim.

Son olarak Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş. aracılığı ile “AC (Association for Coaching) Koçluk Birliğinden Akredite (ACCT) “Bütünsel Yaşam Koçluğu Sertifikası”, ICF(Uluslararası Koçluk Federasyonundan) ACSTH Onaylı "Koçluğun Bilimi ve Sanatı" sertifikası ve yine ICF'ten ACSTH onaylı "Bütünsel Koçluk" sertifikalarını alarak Koçluk mesleği ile tanıştım. Ayrıca  Ohbe  aracılığı ile eğitmenlik eğitimleri alarak OHBE KKTC Ülke Koordinatörü - Danışman olarak aktif görevime devam etmekteyim.

Paylaş

Benzer İçerikler