Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Kader Sural - İK Yönetmeni, Multinet

Kader Sural - İK Yönetmeni, Multinet

2014 yılından bu yana Ohbe Danışmanlık ile çalışıyoruz. Birlikte çalışmaya başladığımız süreçten itibaren, eğitimlerde doğru adımları atmamız konusunda bizlere destek verdiler.

Multinet Ailesi olarak, eğitimin doğru stratejiler ve kalıcı çözümlerle desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Kurum kültürümüz gereği gelişime açık bir yapıya sahibiz ve Ohbe Danışmanlık, fark yaratan eğitimler almamız konusunda bize çok yardımcı oldu.

Halil Bedir’in bilgi, birikim ve deneyimleri sayesinde rekabet gücümüzü arttıracak doğru adımları attık. Bize özgü farklı metotlar geliştirerek çözümler sundu, stratejik hedeflerimize ulaşma yolculuğunda bunu eğitimlerle desteklememiz önemliydi, Ohbe’nin müşteri odaklı duruşu, yenilikçi bakış açısı ve sonuç odaklılığı sayesinde verimli eğitimlere imza attık.

İleride onlarla devam edeceğimiz güçlü çözüm ortaklığı sürecinde, güzel işlere imza atmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

 
Bize sorunuz var mı ?
Selen Demiroluk - İK Müdürü, K.. Reyhan Stark Alexandr - İK Gru.. Canan Metin - Direkt Satış Müd.. Bilgen Baytekin Aşar - Eureko ..
Kader Sural - İK Yönetmeni, Mu..
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web