Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Reyhan Alexandra Stark – İK ve Kurumsallaşma Danışmanı

Reyhan Alexandra Stark – İK ve Kurumsallaşma Danışmanı

TED Ankara Koleji ve Bilkent Burslu İşletme Bölümü mezuniyetlerinden sonra İngiltere - University of Reading’ de Bankacılık ve Finans masteri yaptı. Kariyerine bankacılık alanında İş Bankası T.A.Ş. de Uzman Yardımcısı olarak başladı.

Daha sonra Interbank A.Ş.’ de Management Trainee olarak devam etti. ve kUluslararası Bankacılık ve Dış İlişkiler bölümünde görev qldı.  Bir dönem bankacılığa ara verip H. Ö. Sabancı Holding’ de Planlama ve İş Geliştirme Departmanın da  Geleceğin Yöneticisi programı kapsamında proje uzmanı olarak görev aldı.

Ulusal Bank A.Ş. de Uluslararası Bankacılık İş Geliştirme Departmanının kurulmasında görev aldı. Antalya Uluslararası Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Proje Müdürlüğü yaptıktan sonra bir süre kariyerine yurt içi ve yurt dışı danışmanlık şirketlerinde serbest danışman olarak devam etti ve insan kaynağı ile ilgili projelere destek verdi.

Antalya Serbest Bölgede kurulan Maquet Cardiopulmonary Şirketinde İnsan Kaynakları Departmanını kurduktan sonra orada iki yıl İK Yöneticiliği yaptı. Daha sonra 7 yıl DenizBank AG’ de İnsan Kaynakları Almanya ve Avusturya’dan sorumlu Grup Müdürü olarak çalıştı.

Türkçe, Almanca’ ve İngilizce dillerini bilmekte ve akıcı konuşmaktadır. 3 Çocuk annesi olup halen şirketlere İnsan Kaynağı Bölümü kurulumlarında görev almakta ve bu vesileyle kurumsallaşmalarına serbest danışman olarak destek vermektedir.

 
Bize sorunuz var mı ?
Halil Bedir - Kurucu Reyhan Alexandra Stark – İK ve.. Utku KAVCAR - Eğitmen/Danışman Fatih Mercan - Eğitmen/Danışman
Erdinç Kutal - Yönetici Ortak Doğan Tüzün- OHBE KKTC Ülke K.. Öykü Yurtyapan -Eğitmen Umut Aras - Bilişim Danışmanı
Cem İşgüden - Etkinlik, Lojist.. Zafer Uğur - Eğitmen/Danışman Cengiz Ferhat Altay – Mizah At..
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web