Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Tüm İçerikler
İçerikleri Başlığa Göre Sırala
Satışta Zinsel Fiziksel Psikolojik Performans Artışı-4. Bölüm: Öğrenmeyi Öğrenmek  - Ben İK’cı değilim. Ancak yine de bazen satış ekibi kurarlarken, bazı iş ortaklarımla iş birliği yapıyorum. Ya da tavsiye ve fikirlerime başvuruyorlar. Bana farklı sektörler için satışçı yetkinliklerinden ve önceliklendirmelerden ..
Satışta Zihinsel Fiziksel Psikolojik Performans Artışı-3.Bölüm:Performans Temelleri  - Satış Profesyoneli Performans Temelleri   Bir satış profesyonelinin -ki artık satışçı diyeceğim, başarılı olması bir çok kritere bağlı. Performansının yüksek olması bir çok kritere bağlı. Ancak benim üç boyutlu satış diye..
Satışta Zihinsel Fiziksel Psikolojik Performans Artışı-2. Bölüm: Performans ve Gelişim İçin 3 Soru  - Performans ve Gelişim için 3 Soru   Bu eğitim üzerine araştırmalarım 2009 yılında başladı diyebilirim. O günden beri birazdan duyduğunuzda hepinize tanıdık gelecek 3 sorunun peşine düştüm ve ortaya bugün sizlere sunmak iç..
Satışta Zihinsel Fiziksel Psikolojik Performans Artışı -1. Bölüm - Başlıyoruz  - Herkese merhaba benim ismim Halil Bedir. Hikayem kısaca şöyle 12 yaşındayken babamın bisiklette satılan bir beyaz eşya şirketi vardı. Daha doğrusu amcamın şirketiydi babamda orada çalışıyordu satıcı olarak. Sınıf geçme hediye..
Satışta Zihinsel Fiziksel ve Psikolojik Performans Artışı  - Merhaba, Başta Satış ekipleri olmak üzere tüm iş profesyonellerini zorlayan süreçler yaşıyoruz. Bu süreçlere ve benzer belirsizlik deneyimlerine daha dayanıklı olmak, sürdürülebilir bir iş performansı sağlamak, yaşamda..
The Last Dance Güncellemesi ile Her Şeyin ve Satışını %80 Kuralı  - The Last Dance Güncellemesi ile Her Şeyin ve Satışın %80 Kuralı (Okuma süresi 8 dk) Satış yapmak herkes için farklı şeyler ifade eder. Kimine göre “ikna edebilme becerisidir” satış. Kimine göre ise iletişim kurmanın bir üst versi..
3 Boyutlu Satışın Hikayesi: Satışın Temelinde Hala İnsan mı Var?  -   3 Boyutlu Satışın Hikayesi: Satışın Temelinde Hala  İnsan mı Var?         Size kısa bir hikaye anlatalım… İstanbul deyince aklınıza gelen ilk şey nedir? Boğaz mı? Köprüler mi? Müthiş tarihi semboller mi? Köklü futbol takımla..
Zafer Uğur - Eğitmen/Danışman  - İş hayatına Hamburg ( Almanya ) Avrupa’daki Türklere yönelik sağlık ürünleri satan bir firmanın müşteri hizmetleri bölümünde Customer Relationship Management Specialist olarak başladı. Türkiye’ye dönüşü sonrasında 2007 yılında Fina..
Cem İşgüden - Etkinlik, Lojistik ve Organizasyon Yöneticisi  - 1980 İstanbul  doğumlu olan Cem İşgüden, Bahçeşehir Üniversitesi, Radyo-TV-Sinema mezunudur. İş yaşamına , prodüksiyon ekiplerinde reji asistanı olarak başlayan İşgüden, daha sonra Outdoor Eğitim tasarımcısı ve sorumlusu, Operasyon..
Cengiz Ferhat Altay – Mizah Atölyesi – Moderatör- Danışman  - ABD’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Cengiz Ferhat Altay, Türkiye’de de doğaçlama eğitimi gördükten sonra 2009 yılından itibaren bu alanlarda kişisel atölye çalışmalarına başlamış; birçok üniversite, kurum ve kuruluş bünyesinde..
Umut Aras - Bilişim Danışmanı  - 1979 Ankara doğumludur. 2006 yılında Innovasyon IT ve Web yazılım firmasını kurarak, 80'den fazla firmaya hizmet vermekte, bilişim teknolojilerinin tüm alanlarınıda gelişimini sürdürmektedir. Sara'nın babasıdır...
Reyhan Alexandra Stark – İK ve Kurumsallaşma Danışmanı  - TED Ankara Koleji ve Bilkent Burslu İşletme Bölümü mezuniyetlerinden sonra İngiltere - University of Reading’ de Bankacılık ve Finans masteri yaptı. Kariyerine bankacılık alanında İş Bankası T.A.Ş. de Uzman Yardımcısı olarak başladı..
Erdinç Kutal - Yönetici Ortak  - 1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı. Meslek hayatına 1990 yılında Yapı ve Kredi..
Senden Daha Özel Ritm ve Coşku Atölyesi  - Bu dünyada nefes alan herkesin hedefleri var… Bu hedeflerin bazıları hiç gerçekleşmeyecek hayaller olarak unutuluyor, bazıları gerçekleştirebileceğimiz yeteneğe sahip olduğumuzu bilmediğimiz için yarıda kalıyor. Bazıları ise hiç bir..
Cengiz Ferhat Altay İşte Mizah Atölyesi  - ABD’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Cengiz Ferhat Altay, Türkiye’de de doğaçlama eğitimi gördükten sonra 2009 yılından itibaren bu alanlarda kişisel atölye çalışmalarına başlamış; birçok üniversite, kurum ve kuruluş bünyesinde ..
Çiçek Dilligil Sahne ve Sunum Becerileri  - Kenter Tiyatrosunda oyunculuk ve müdür Yardımcılığı yaptı.Tiyatro
Kare'de oyunculuk yaparken, TV dizileri, sunuculuk ve seslendirme
sanatçılığına devam etti. Özel liselerde Yönetmenlik yaptı. Actor Studio,MSM
Konservatuvar ve Akş..
Geveze Herşey Çok Güzel Olacak  - Geveze, 1970 yılında İstanbul'da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. 1991 yılına kadar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM, Number One FM, ..
Emre Kınay Sahadan ve Sahneden Notlar  - Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda halen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Yer aldığı dizi projelerinden bazıları; Güneşin Kızları, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Ustura Kemal, Düriye’nin Güğümleri, İki ..
Esra Akkaya Yeni Şeyler Söyleme Zamanı  - Eric  Morris  Oyuncu Koçluğu Uygulamaları ile “İletişimde Farkındalık” 1.Farkında Olduğumda: Farkında olduğumda... Fark edilirim, gördüğüm kadar görünürüm, anladığım kadar anlaşılırım... 2.Anladığımda : 5 Duyunun Kondisyonunun Art..
Özel Etkinlikler  -
1234
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web